CTXL - LABS INTERNETA VEIKALS

Be active - be happy! Be active - be happy! Be active - be happy! Be active - be happy!

Visu šo laiku mūsu ideja un mērķis ir palicis nemainīgs - mēs strādājam un cenšamies, lai pircēji, kas iepērkas mūsu interneta veikalā varētu ērti iegādāties sev tīkamās preces un nepārmaksātu par tām. Mēs ticam, ka tā mums izdodas atvieglot viņu ikdienas rūpes un palīdzēt ar iespēju savām ģimenēm, viņiem pašiem u.c.

Mēs strādājam klientam Mēs strādājam tā, lai pircējs atgrieztos. Mēs esam godīgi ar klientiem Mēs piedāvājam to, kas nepieciešams pircējiem Katrs ir svarīgs Mūsu interneta veikala darbinieki pret klientiem izturas tā, kā pret saviem labākajiem draugiem Mūsu interneta veikala darbinieki izturas ar cieņu pret kolēģiem, sadarbības partneriem, interneta veikala klientiem Mēs esam atbildīga interneta veikala komanda Vienota komanda

Mēs dalāmies ar pieredzi un zināšanām Mēs cienam katra mūsu interneta veikala kolēģa darbu un laiku Uz mūsu darbinieku komandu var paļauties Mēs esam jauni, aktīvi ,pozitīvi noskaņoti darbinieki Mēs vienmēr uzņemamies atbildību par mūsu uzticētajiem darbiem Mēs atbalstām iniciatīvu!